Milord Królik z ostropestem – suszone mięsne ciastka dla psa 80g

23,90 

Pozostało tylko: 1

Marka:Milord

Opis

Milord meat cookies – suszone mięsne ciastka dla psów , nazwane zostały tak ze względu na swoją kruchość.

SKŁAD:

75% KRÓLIK – wyłącznie mięso mięśniowe.

25% OSTROPEST PLAMISTY – dzięki zawartości sylimaryny wspiera pracę wątroby poprzez zapobieganie uszkodzeniom komórek wątroby, nie dopuszczając do łączenia się toksyn z ich powierzchnią. Ponadto wykazuje działanie cytoprotekcyjne, tzn. łagodzi stres oksydacyjny (przywraca równowagę wewnętrzną organizmu i zapobiega nadmiernemu namnażaniu się wolnych rodników).

Dlaczego warto abyś wybrał dla swojego psa  przysmaki Milord?

Smaczki są neutralne zapachowo i łatwo je podzielić na mniejsze kawałki. Produkt jest suszony, nie wypiekany jak standardowe ciastka. Oznacza to, że nie zawiera mąki, ani jakichkolwiek innych dodatków – skład to tylko mięso – 75% i zdrowy dodatek – 25%.

Przysmaki produkowane są wyłącznie z surowców polskiego pochodzenia.  Przysmaki suszone są ciepłym powietrzem w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowują wszelkie wartości odżywcze, co w przypadku wypiekania byłoby niemożliwe. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez konieczności użycia środków chemicznych i konserwujących.

Przysmaki MILORD są bezpieczne i zdrowe dla Twojego psiaka, gdyż nie zawierają: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu, wypełniaczy.

Marka

Milord

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Milord Królik z ostropestem – suszone mięsne ciastka dla psa 80g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *