Psy

Psiaki to UKOCHANI CZŁONKOWIE NASZYCH rodzin.
W sklepie HAUU|MIAUU® znajdziesz tylko wyselekcjonowane produkty dla psów i kotów: najlepsze zabawki interaktywne, szarpaki HAUU|MIAUU®, maty do lizania, zabawki na przysmaki, piłki, zabawki z piszczałkami i pluszaki. Dla kotów hitem jest zabawka ruchoma interaktywna ryba ładowana kablem USB W naszym sklepie znajdziecie doskonałej jakości OBROŻE, SZELKI i SMYCZE DLA PSÓW.
W ofercie posiadamy również UBRANKA DLA ZWIERZĄT: sweterki dla psów i kotów, kurtki, bluzy (nasz hit to bluza Adidog dla psa ), sukienki i piżamki, świąteczne oraz LUKSUSOWE UBRANKA Z SERII LUXURY PETS, a także SKARPETKI DLA psów i kotów: antypoślizgowe oraz wodoodporne.
Znajdziesz też u nas cudownie miękkie LEGOWISKA Fluffy dla psów i kotów oraz butelki na wodę i miski .
Mamy też wszystko co potrzebne aby zorganizować NAJCUDOWNIEJSZE URODZINY PSA I KOTA: balony w łapki, balony w kształcie kości, balony cyfry na hel , banery, czapeczki urodzinowe, eleganckie muszki urodzinowe oraz personalizowane PREZENTY BOXY URODZINOWE DLA PSÓW I KOTÓW.
W sklepie posiadamy także wyłącznie NATURALNE, ZDROWE PRZYSMAKI DLA PSÓW I KOTÓW najlepszych firm: ciastka Psiacha, przysmaki Woolf, Brit, Alpha Spirit, Rogy, przysmaki i kości do żucia Syta Micha oraz karmy dla psów: pasty i pasztety w saszetkach.

Wyświetlanie 1–12 z 345 wyników