Milord Kaczka z gruszką – suszone mięsne paski dla psa 80g

17,90 

Brak w magazynie

Marka:Milord

Opis

MILORD MEAT COOKIES – SUSZONE MIĘSNE CIASTKA dla psów , nazwane zostały tak ze względu na swoją kruchość. Smaczki są łatwo podzielne oraz neutralne zapachowo.

Kaczka i gruszka – NATURALNE PRZYSMAKI DLA PSÓW

SKŁAD:

75% KACZKA – wyłącznie mięso z piersi z kaczki

25% GRUSZKA – nieliczny z owoców, zawierających jod, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy. Ponadto zawiera duże ilości boru – minerału poprawiającego pracę mózgu. Ponadto gruszki zapobiegają udarom mózgu i hamują rozwój nadciśnienia.

Dlaczego warto wybrać przysmaki Milord?

Produkt jest suszony, nie wypiekany jak standardowe ciastka. Oznacza to, że nie zawiera mąki, ani jakichkolwiek innych dodatków – skład to tylko mięso – 75% i zdrowy dodatek – 25%.

Przysmaki produkowane są wyłącznie z surowców polskiego pochodzenia.  Przysmaki suszone są ciepłym powietrzem w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowują wszelkie wartości odżywcze, co w przypadku wypiekania byłoby niemożliwe. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez konieczności użycia środków chemicznych i konserwujących.

Przysmaki MILORD są bezpieczne i zdrowe dla Twojego psiaka, gdyż nie zawierają: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu, wypełniaczy.

Marka

Milord

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Milord Kaczka z gruszką – suszone mięsne paski dla psa 80g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *