Milord Cielęcina z melisą – suszone mięsne ciastka dla psa 80g

19,90 

Brak w magazynie

Marka:Milord

Opis

MILORD meat cookies – suszone mięsne ciastka dla psów , nazwane zostały tak ze względu na swoją kruchość. Smaczki są łatwo podzielne oraz neutralne zapachowo.

CIELĘCINA Z MELISĄ – NATURALNE PRZYSMAKI DLA PSÓW

SKŁAD: 75% CIELĘCINA – wyłącznie mięso mięśniowe, 25% MELISA – wykazuje właściwości uspokajające. Działa łagodząco na nerwice, silne zdenerwowania oraz nadmierne pobudzenie. Pozytywnie wpływa na problemy z zasypianiem. Zawiera antyoksydanty, które hamują rozwój wolnych rodników.

Dlaczego warto wybrać przysmaki Milord?

Produkt jest suszony, nie wypiekany jak standardowe ciastka. Oznacza to, że nie zawiera mąki, ani jakichkolwiek innych dodatków – skład to tylko mięso – 75% i zdrowy dodatek – 25%.

Przysmaki produkowane są wyłącznie z surowców polskiego pochodzenia.  Przysmaki suszone są ciepłym powietrzem w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowują wszelkie wartości odżywcze, co w przypadku wypiekania byłoby niemożliwe. Proces suszenia zapewnia całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne, bez konieczności użycia środków chemicznych i konserwujących.

Przysmaki MILORD są bezpieczne i zdrowe dla Twojego psiaka, gdyż nie zawierają: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu, wypełniaczy.

Marka

Milord

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Milord Cielęcina z melisą – suszone mięsne ciastka dla psa 80g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *